Toshiba portatīvie datori

Toshiba portatīvie datori ir visai plaši pārstāvēti pasaules un Latvijas tirgos. Ražotājs ir parūpējies par to, lai ikviens datora lietotājs varētu atrast tieši saviem lietošanas paradumiem atbilstošu portatīvo datoru.

Toshiba ražo šādas personālo portatīvo datoru līnijas:

  • Qosmio – piemēroti spēlēm.
  • Portege – viegli pārnēsājami, baterijas ilgums līdz pat 8 stundām.
  • Satellite – pieejami dažādi ekrānu izmēri, piemēroti ikdienas darbiem.
  • Ultrabook – īpaši plāns un viegls, tam ir noņemams monitors, kuru var izmantot, arī kā planšetdatoru.
  • Regza (all in one PC)- ļoti interesanta dizaina portatīvais dators ar Full-HD ekrānu.

Toshiba portatīvie datori

Tā kā Toshiba ražotās portatīvo datoru sērijas atšķiras gan pēc funkcijām, kam tās piemērotas, gan arī cenas, pirms izvēlēties savu portatīvo datoru vajadzētu izprast savus datora lietošanas paradumus un visvairāk izmantotās datoru funkcijas, kas ļaus daudz labāk saprast kādas klases un veida dators jums ir nepieciešams, kā arī varēsiet ietaupīt naudu nepārmaksājot par liekām datora funkcijām, kuras ikdienā nemaz neizmantojat.

Sanfrancisko bāzētās, Garantijas pakalpojumus piedāvājošās, kompānijas SquareTrade izveidotais pētījums norada uz to, ka firmas Toshiba ražotie datori, pirmajos trīs lietošanas gados ir vieni no vismazāk lūstošajiem. Pirmajos trīs lietošanas gados salūst mazāk nekā 16% no Toshiba saražotajiem datoriem, kas ir patiešām labs rādītājs un sniedz drošības sajūtu.

Toshiba portatīvos dators visizdevīgāk iespējams iegādāties interneta veiklos, kuros bieži vien tiek rīkotas dažādas akcijas, pazeminot datoru cenas. Internetu veikalu piedāvājumu varat apskatīt pat neizejot no mājām, turklāt pirms datora iegādes, varat veikt parametru un cenu salīdzināšanu, kā arī izlasīt dažādas atsauksmes no citiem Toshiba portatīvo datoru lietotājiem. Jāteic, ka par Toshiba portatīvajiem datoriem internetā atrodamās atsauksmes ir pārsteidzoši labas, kaut arī protams, ka pat šī ražotāja, tāpat kā citu izstrādātā tehnika nav perfekta un mēdz salūzt.

Toshiba portatīvo datoru klāsts izveidots visai iespaidīgs, lai arī jūs varētu atrast sev piemērotāk datoru un tas kļūtu par palīgu ikdienas darbos, nevis traucēkli, kas nepārtraukti jāved uz garantijas remontu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā