Vai ātrie kredīti pieejami visiem?

NaudaMūsu laikmetu raksturo divi jēdzieni – ātrums un ērtības. Tādām jābūt arī atbildēm uz visdažādākajām situācijām, arī tām, kas skar mūsu finanses. Neparedzēti tēriņi mūsdienās nav nekas neparasts – dzīves ritms ievieš savas korekcijas pat visrūpīgāk plānotajos budžetos. To apzinoties, daudzi izvēlas veidot iekrājumus, tomēr pat tas ne vienmēr var palīdzēt atrisināt radušos situāciju.

Ja nauda vajadzīga steidzami, bet bankas konts un krājkasīte tukši, noderīgi var būt arī ātrie kredīti internetā. Tie ir vienkārši noformējami un saņemami tikai apmēram 15 minūšu laikā. Viss, kas nepieciešams noteikti jau ir viena rokas stiepiena attālumā – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, bankas konts.

Aizdevumam pieteikties vari no jebkuras vietas Latvijā, ikvienā sev ērtā laikā. Ņemot vērā, ka kredīta noformēšana notiek tiešsaistē, nav vajadzīgs pat apmeklēt kredītiestādi. Turklāt, ātrais kredīts internetā pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Vai tiešām viss ir tik vienkārši?

Ātrie aizdevumi nodrošina mūsdienu prasībām atbilstošus risinājumus – šķiet, noformēt kredītu nekad vēl nav bijis tik vienkārši. Tomēr kā ikvienam aizdevumam, arī šiem ir savi nosacījumi.

Pietiekams ienākumu līmenis

Vēlies aizņemties? Pārliecinies, ka Tavi ienākumi ļaus kredītu atmaksāt. Lai arī aizdevēji var nepārbaudīt ienākumu līmeni, ja vēlamā aizdevuma summa ir mazāka par 427 eiro, tomēr uz to nevajadzētu paļauties. Turklāt – neprecīzas informācijas sniegšana ir kriminālpārkāpums.

Lai izvairītos no iespējamiem sarežģījumiem nākotnē, vēlamo aizdevuma summu saskaņo ar saviem ikmēneša ienākumiem – tai nevajadzētu būt lielākai par ceturto daļu no Tava budžeta.

Pozitīva kredītvēsture

Otrs kritērijs, ko aizdevējs ņem vērā, izskatot pieteikumu, ir kredītvēsture. Ja tā ir sabojāta, izredzes saņemt kāroto kredītu samazinās. Šo aspektu vērts ņemt vērā pirms ikviena aizdevuma noformēšanas – kredītvēsturi sabojāt ir vienkārši, bet izlabot – ļoti grūti.

Noteikumiem atbilstošs vecums

Ņem vērā, ka liela daļa aizdevēju kredītu piešķir personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu. Ātrais kredīts internetā no 18 vai 19 gadiem pieejams vairs tikai pie dažiem kredītdevējiem.

Tas saistīts ar vienošanos, ko noslēguši Latvijas Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedri. Tās mērķis ir veicināt atbildīgu aizņemšanos.

Saņem aizdevumu dažu minūšu laikā

Ja vajadzīgs ātrs finansiāls risinājums un atbilsti aizdevēja izvirzītajām prasībām, vari tam pieteikties, veicot dažas vienkāršas darbības:

  • Reģistrējies aizdevēja mājaslapā;
  • Pabeidz reģistrāciju, uz norādīto bankas kontu pārskatot vienu eiro centu;
  • Izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu;
  • Nosūti pieteikumu

Pēc pieteikuma izskatīšanas atbildi saņemsi savā mobilajā tālrunī. Ja tā būs apstiprinoša, nauda Tavā bankas kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā.

Ātrie aizdevumi ir mūsdienu prasībām atbilstošs risinājums, ja vien tiek atbildīgi noformēti. Neaizņemies, ja nezini, kā spēsi aizdevumu atmaksāt – tas var radīt problēmas ilgtermiņā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā