Vecā datora nomaiņa

Ar straujo tehnoloģiju attīstību mūsdienās, daudziem par nelaimi reizēm liekas, ka dators ir atzīts par novecojušu jau trīs nedēļas pēc tam, kad tas ir iegādāts. Kamēr tehniķi šķiet uzlabo savus datorus ikreiz, kad Apple organizē preses konferenci, lielākā daļa portatīvo datoru lietotāju gaida vairākus gadus, pirms iegulda jaunākā portatīvā datora modelī. Tomēr, ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu datoru, ir vairākas lietas, kas patērētājiem ir jāpatur prātā.

Portatīvā datora cena

Portatīvais dators

Pirmā no šīm lietām ir cena un, lai gan jaunais portatīvais dators būs dārgs, patērētājiem ir jāņem vērā vecā datora tālākpārdošanas vērtība, iegādājoties jaunu. Lai atgūtu daļu no izmaksām par jaunu portatīvo datoru, daudzi patērētāji pārdod veco, pirms iegādājas jaunu. Lai pārdotu veco portatīvo datoru, patērētājiem ir jāatrod lietotu datoru tirgotāji un jāuzzina cenas. Pēc tam, kad patērētāji ir saņēmuši piedāvājumu par savu veco portatīvo datoru, viņi var vai nu palielināt pieejamo summu jaunā datora iegādei vai arī paturēt to papildus naudu, ko viņi nopelnīja, pārdodot savu veco datoru.

Portatīvā datora funkcijas

Pēc tam, kad patērētāji ir izpētījuši savu budžetu un ir nolēmuši pārdot savu datoru, viņiem vajadzētu noteikt jaunā datora funkcijas, kas tiem būtu nepieciešamas un kas būtu patīkamas, bet nav tik ļoti svarīgas. Patērētājiem, kuriem portatīvais dators ir nepieciešams darbam, parasti ir nepieciešams spēcīgāks dators ar vairāk iespējām, nekā tiem, kuri izmanto savu datoru studijām vai personīgai lietošanai. Potenciālajiem pircējiem jāņem vērā funkcijas, kas pieejamas datoriem to noteiktā budžeta ietvaros un jāsadala šie līdzekļi tajās, kas ir absolūti nepieciešamas, ir vēlamas bet nav nepieciešamas un tajās, kas nav svarīgas. Apbruņojušies ar sarakstu ar to, kas ir nepieciešams, ir vēlams un nevajadzīgs, patērētāji var sākt samazināt potenciālo jauno datoru modeļu skaitu.

Vai vispār ir nepieciešams jauns dators?

Tikpat svarīgs kā lēmums pārdot savu datoru pirms jaunā iegādes, ir lēmuma pieņemšana par to, vai patērētājam ir nepieciešams jauns portatīvais dators. Bieži vien, jo īpaši patērētājiem, kuri nemeklē jaunākos, ātrākos un vieglākos portatīvos datorus tirgū, lietots portatīvais dators ir lielisks veids, kā ievērojami samazināt ieguldījumu jauna modeļa iegūšanai. Pēc jauno datoru pieejamo funkciju noteikšanas, pircējiem ir ideja par pāris iespējām, kas ietilpst to budžetā. Kad patērētāji iegūst aplēses par to, par cik lielu summu viņi var pārdot savu datoru, viņiem vajadzētu arī pārbaudīt izmaksas, lai iegādātos citu lietotu datoru nevis pilnīgi jaunu, lai noteiktu, vai labākie no lietotajiem datoriem varētu atbilst viņu vajadzībām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Tagad Vis.lv portatīvie datori un datortehnikas apraksti pieejami 08!

Kontakti | Lapas karte |Privātums

Zuz.lv kredīti internetā